Чи літатимуть і далі літаки до Ужгорода

Ужгород

Сьогодні, багатьма виданнями, активно поширювалось повідомлення про припинення польотів українською авіакомпанією Мотор Січ до Ужгорода. Останній рейс буде виконано 10 травня. Причиною такого рішення називають не рентабельність даних рейсів.

При цьому, у мережі Facebook, міністр інфраструктури Володимир Омелян та директор ужгородського аеропорту спростовують таку інформацію. Ба більше, Руслан Лііс (директор аеропорта) повідомляє про те, що летовище готується до приймання щоденних рейсів Київ-Ужгород-Київ.

Хотілося б вірити офіційним особам, проте ситуація говорить про зворотнє. На сайті авіакомпанії Мотор Січ не можливо придбати квитки на ці рейси починаючи з 17 травня. А людям, які придбали заздалегідь – приходять “листи щастя” про скасування рейсу.

Лист про скасування
Світлина користувача Facebook Віталій Глагола

Як буде насправді – покаже лише час.

Нагадуємо, що Мотор Січ відкрила рейси до Ужгорода з 13 березня. Виконувались вони що-п’ятниці з Києва з зупинкою у Львові.

Сам же аеропорт Ужгорода – доволі унікальний. Під час занепаду авіації в Україні, біля однієї з частин взлітної смуги, повиростали будинки. Тому заходити на посадку літаки вимушені перетинаючи кордон зі Словаччиною. Саме ця ситуація стала причиною такого довгого відновлення рейсів до Ужгорода.

На сьогодні рейс авіакомпанії Мотор Січ Київ-Львів-Ужгород є єдиним регулярним рейсом, який приймає ужгородський аеропорт.

Поширити:

Вас може зацікавити...