Чи є шанси у Черкаського аеропорту?

Аеропорт Черкаси

Одразу два підприємства – Ukrainian Wings (ТОВ “Авіакомпанія Українські Крила”) та SkyUp (ТОВ “Авіакомпанія Скай Ап”) – висловили намір співпрацювати з КП “Міжнародний аеропорт “Черкаси”.

Представник “Украероруху” Вадим Стоянов оприлюднив листи від міжнародних авіаперевізників SkyUp Airlines та Ukrainian Wings, у яких зазначено про їхню готовність базувати та проводити ремонт своїх повітряних суден в аеропорту “Черкаси”. Обидві авіакомпанії засновані у 2016 році та здійснюють пасажирські й вантажні перевезення літаками виробництва марки Boeing. В підтвердження подаються самі листи.

Ukrainian Wings лист про наміри
Ukrainian Wings лист про наміри
SkyUp лист про наміри
SkyUp лист про наміри

Це і не дивно, адже довжина ВПП у м. Черкаси є третьою в Україні. а після капітального ремонту полоси, що почався наприкінці минулого року, аеропорт стає досить привабливим, особливо для чартерних рейсів.

Таким чином, Черкаський аеропорт має шанси відродити авіаперевезення після значної перерви, що триває більше 20 років. Якщо керівництво КП “Міжнародний аеропорт “Черкаси” виконає вимоги щодо авіаційної безпеки, зазначені у документах перевізників, Черкаський аеропорт може стати перспективним транспортним вузлом на теренах України.

Поширити:

Вас може зацікавити...