МАУ оголосила про старт продажу квитків до Ісландії

Ісландія

Авіакомпанія МАУ (Міжнародні Українські Авіалінії) оголосила про запуск продажу квитків з України до столиці Ісландії – міста Рейк’явік. Завдяки підписанню партнерської угоди між МАУ та ісландським перевізником Icelandair, рейси будуть здійснюватися зі зручними і гарантованими пересадками у європейських містах.

Перельоти з Києва до Рейк’явіка передбачають одну пересадку, тривалістю 1-3 години. Рейси будуть виконуватися через Хельсинки, Копенгаген, Мюнхен або Франкфурт. Перший сегмент шляху пасажир долатиме разом з МАУ, другий – з Icelandair.

Оформлення квитків буде здійснюватися на єдиному бланку. Отже, авіакомпанії нестимуть відповідальність у разі зриву пересадки і будуть зобов’язані переоформити квиток, якщо пасажир запізниться на наступний рейс. Звісно, якщо запізнення станется не за провиною пасажира, а через погодні умови, затримку рейса через технічну несправність літака тощо.

Вартість авіаквитків Київ-Рейк’явік стартує від 10400 грн в обидва боки за тарифом, що враховує перевезення багажу, вагою до 23 кг. Підібрати квитки можна на сайті skyscaner. Тут же ви зможете підібрати дати з найнижчими цінами.

Ісландія
Ісландія

Ісландія славиться своїми природними багатствами – вулканами, льодовиками, гейзерами, водоспадами і пляжами з чорним піском. Ще одним скарбом Ісландії вважаються легенди та перекази про тролів, якими овіяний кожен камінь та кожна улоговина цієї загадкової країни.

Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.