Не попсові гарящі тури

Сьогодні гарящими турам в Туреччину і Єгипет вже нікого не здивуєш. Тому ми знайшли для вас цікаві пакетні тури в не заїжджені нашими туристами міста.

Тенеріфе (Канарські острови, Іспанія)

Унікальний острів, перебуваючи на ньому можна відвідати всі чотири пори року. Від снігу на вулкані до теплого океанічного узбережжя. Побачити чорні піски і відвідати Лора парк.

Це унікальна нагода скуштувати справжню іспанську поелью і найсвіжіші дари моря.

Виліт завтра 10.09 на 8 днів і 7 ночей. Ціна від 252 євро з людини. У вартість входять переліт, проживання в готелі 3*, трансфер до готелю і в аеропорт, страхування.

Неаполь, Італія

Місто, яке розташувалось біля самісінького вулкану Візувій – нікого не залишить байдужим. Тут є безліч памяток, неймовірно цікаві архітектурні рішення. А пляжний відпочинок буде завжди на найвищому рівні. Щодо неаполітанської кухні – її завжди виокремлювали від італійської. Це варто спробувати.

Ціна стартує від 344 євро за людину на 5 днів. У вартість входять переліт, проживання в готелі 3*, трансфер до готелю і в аеропорт, страхування.

Хайнань, Китай

Острів-курорт Хайнань називають Китайські Гаваї через дуже схожий клімат і природу. Проте величезна кількість китайської традиційної архітектури, буддистських храмів і Індійський океан – робить курорт неповторним.

Ціна стартує від 360 євро за людину на 13 днів. У вартість входять переліт, проживання в готелі 3-4* зі сніданками, трансфер до готелю і в аеропорт, страхування.

Придбати тур можна в тур-агенції “Від краю до краю”. За інформацією звертайтесь за телефоном: +380674742237

Від краю до краю
Від краю до краю
Поширити:

Вас може зацікавити...