Ryanair та Wizzair оштрафували на кругленьку суму

Wizzair та Ryanair

Згідно з рішенням антимонопольного комітету Італії, з ірландського лоукост- перевізника Ryanair буде стягнений штраф у сумі 3 млн євро. Інший популярний в Україні лоукостер Wizzair також отримав штрафні санкції у розмірі 1 млн євро. Таких заходів було вжито, зважаючи на рішення цих компаній змінити правила перевезення багажу з листопада 2018 року.

Антимонопольний комітет запропонував перевізникам відкликати ці зміни, адже додаткова плата за невід’ємний атрибут подорожі (сумка, рюкзак і т.д.) вводить покупця в оману. Тому що реальна вартість подорожі не відповідає вартості квитка.
Нагадуємо, що сьогодні пасажир авіакомпанії Ryanair може взяти на борт літака лише 1 маленьку сумочку, розміром не більше 40 x 20 x 25 сантиметрів, не сплативши за це додаткових коштів. Якщо у пасажира виникає потреба у додатковій або більшій за розміром сумці, Ryanair пропонує придбати послугу пріоритетної посадки. У цьому разі розмір додаткової ручної поклажі становитиме  55 x 40 x 20 сантиметрів.Така послуга коштуватиме від 6 до 10 євро.

У Wizzair ситуація схожа. На борт літака без доплати дозволено взяти лише 1 сумочку, розміром 40 x 30 x 20 см. При купівлі пріоритетної посадки виникає додаткова можливість узяти ще й невелику валізу, з габаритами не більше 55 × 40 × 23 см. Вартість такої послуги становитиме також від 6 до 10 євро, в залежності від сезону.

Що, крім багажу, дає пріоритетна посадка?

Насправді, пріорітетна посадка не така вже й безглузда річ. Окрім того, що ви першим пройдете на борт, що власне, і випливає з назви послуги, ви отримаєте низку переваг:

  • Порівняно із пасажирами загальної черги, на стійці біля виходу на посадку для пасажирів з Priority в рази, а то й в десятки разів меньше.
  • Ви зможете спокійно зайняти своє місце в літаку ще до того, як пасажири із загальної черги зчинять штовханину в салоні.
  • Ви маєте можливість розмістити свою сумку/рюкзак на багажній полиці у зручному для вас місці. Це значна перевага, адже місць на поличках для всіх пасажирів не вистачає. Отже, якщо вам не пощастило, то свою ручну поклажу доведеться розташувати під переднім сидінням, або здати до багажного відділу. Якщо ви там везете цінні або крихкі речі, може виникнути загроза їх псування.
  • Ну, і звісно, пріоритетна посадка надає можливість взяти на одну сумочку більше, що теж не погано.
Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.