Шарм-Ель-Шейх можуть оточити парканом

Будівнитво паркану в Шарм Ель Шейх

Відео з грандіозним будівництвом бетонної огорожі навколо єгипетського курорту Шарм-Ель-Шейх з’ явилося на сторінці спільноти Sharm el Sheikh Broadcasting Corporation у Facebook.  

Будівництво стіни навколо Шарм Ель Шейх

Очікується, що паркан матиме протяжність 37 кілометрів та сягатиме висоти 6 м.

Однак, за словами губернатора Південного Синаю, пана Халеда Фуда, ця споруда не буде стіною з колючим дротом, а радше, окрасою і захистом Шарм-Ель-Шейху. Чиновник зазначив що доступ до міста буде здійснюватися за допомогою “дуже красивих дверей”, а сам проект будівництва огорожі покликаний компенсувати втрачені доходи від галузі туризму через страх тероризму.

Нагадаємо, що потік туристів, до Єгипту,  зокрема з РФ, знизився після катастрофи російського пасажирського літака у 2015 році. Тоді у результаті теракту загинуло 224 людини.

На думку місцевих мешканців, будівництво стіни не захистить регіон від тероризму, натомість, дратуватиме туристів. Адже височенний паркан закриватиме красивий краєвид – Сінайські гори та безмежну пустелю, яка приваблює мандрівників та любителів екстриму.

Факти будівництва огорожі навколо туристичних міст і мирних регіонів спостерігаються по всьому світу. Наприклад, подібну стіну влада Ізраїлю планує звести на кордоні з Сектором Газу, аби захиститися від палестинських терористів.

Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.