Sky Up повністю припинив літати до Полтави

Полтава Аеропорт

Український авіаперевізник повністю припинив польоти з/до Полтави через незадовільний стан взлітно-посадкової смуги. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Після перших рейсів літаками Boeing 737 до полтавського летовища авіатехніки виявили, що стан покриття ВПС дуже негативно впливає на технічний стан літаків. Саме тому у квітні 2019 була створена спеціальна комісія, яка дослідила покриття і виявилося, що стан взлітно-посадкової смуги не відповідає вимогам для безпечної експлуатації повітряних суден такого типу. Ці висновки були направлені до керівництва аеропорта, проте ніяких дій проведено до цього часу не було.

Цим повідомленням, компанія Sky Up спростовує інформацію, яку поширювало керівництво летовища, буцімто український лоукостер перестав літати через скасування в суді ліцензії.

Нагадуємо, що з міжнародного аеропорта “Полтава” раз на тиждень здійснювались рейси спочатку до Єгипту, а потім замість них до Туреччини на замовлення туроператора Join Up. Останні кілька тижнів такі рейси здійснювали інші партнери компанії, а з 20 червня 2019 польотна програма закрилась повністю.

Ще однією причиною закриття стала мала кількість пасажирів, які забажали летіти саме з Полтави.

Поширити:

Вас може зацікавити...