Екскурсії під час пересадок в аеропортах Казахстану від Air Astana

Астана

Національний перевізник республіки Казахстан, компанія Air Astana, відновила процедуру надання екскурсійних послуг в містах Астана та Алмати під час очікування пересадки в аеропортах.

Екскурсії здійснюються на платній основі та надаються в рамках пакету Holidays Stopover тим пасажирам, які змушені досить довгий час очікувати  на пересадку в аеропортах вищезгаданих міст. Програма Holidays Stopover дозволяє пасажирам бронювати готелі в казахських містах Астана та Алмати за ціною від 1$ при здійсненні перельотів до інших країн. Рейс повинен передбачати пересадку в аеропортах Казахстану, тривалістю понад 10 годин.

Вартість екскурсії

Вартість тригодинної екскурсії стартує від 65$ за одну особу (у складі невеликої групи) та від 55$ для туристичних груп від 5-ти осіб. У вартість екскурсії входять послуги трансфера з готелю і назад, а також – супровід російськомовного чи англомовного гіда.

До екскурсії містом Алмати входить відвідування резиденції президента, Площі Республіки, монумента Незалежності, театру опери та балету ім. Абая, а також найвідоміших парків, музеїв, соборів та площ, розташованих у центрі міста.

Екскурсія до Астани передбачає відвідування Назарбаєв Центру, Астана тауера, Площі Незалежності, мечетей Хазрет-Султан та Нур-Астана, Тріумфальної Арки, льодового палацу “Алау”, футбольного стадіону “Астана Арена”, торгівельно-розважального центру “Хан-Шатир”, Столичного парку та інших найвідоміших туристичних об’єктів столиці.

Екскурсії здійснюються за умови попереднього замовлення на сайті авіакомпанії Air Astana або після бронювання через агентство, у якому був придбаний авіаквиток.

Цікаво

23 березня, згідно офіційного указу президента Казахстану Касим -Жомарт Токаєва, казахську столицю було переіменовано з Астани в Нур-Султан. Відповідні зміни вже внесені до конституції країни.

Поширити:

Вас може зацікавити...