Авіакомпанія Sky Up відкриває продаж квитків на нові напрямки

SkyUp логотип

Український лоу-кост перевізник, компанія Sky Up, оголосила про старт продажу квитків на нові авіарейси з Києва. Перельоти будуть здійснюватися з терміналу F Міжнародного аеропорту “Бориспіль” у наступних напрямках:

  • Єреван (Вірменія). Відкриття рейсів заплановано з 17.05.2019. Перельоти двічі на тиждень: щопонеділка та щоп’ятниці. Вартість квитка в один бік з ручною поклажею – від 1 829 грн.
  • Бургас (Болгарія). Відкриття рейсів заплановано з 31.05.2019. Перельоти здійснюватимуться 2-3 рази на тиждень. Вартість квитка в один бік з ручною поклажею — від 1 325 грн.
  • Варна (Болгарія).  Відкриття рейсів заплановано з 14.06.2019.  Перельоти здійснюватимуться щоп’ятниці. Вартість квитка в один бік без багажу з ручною поклажею — від 1 325 грн.

Дивіться оновлену інфографіку, куди можна дістатися лоу кост перевізниками з України

Що ж, ціна на переліт до Болгарії цілком прийнятна і можна сміливо продумувати самостійний відпочинок на узбережжі Чорного моря. Вам не потрібно перепачувати тур агенству.

Бронювання готелів чи хостелів рекомендуємо проводити на сервісі booking.com
А якщо бажаєте проживати в апартаментах – найкраще підійде сервіс Airbnb. Як отримати знижку на цьому сервісі читайте у нашій статті.

Поширити:

Вас може зацікавити...