Обслуговування авіакомпаній в “Борисполі” може подешевшати

Бориспіль логотип

Міністерство інфраструктури планує знизити плату за послуги аеронавігаційного обслуговування усіх зарубіжних та українських авіакомпаній. Таким чином, Україна матиме змогу залучити нових авіаперевізників та збільшити прибутки. Проект відповідного наказу був оприлюднений 25 лютого 2019 на сайті міністерства.

Згідно з умовами документу, розрахунок ставки аеронавігаційних зборів  відбуватиметься за новою формулою, що суттєво вплине на зменшення витрат авіакомпаній. Адже перевізники, які перетинатимуть повітряний коридор України, зокрема, в районі міжнародного аеропорту “Бориспіль”, зможуть зекономити на сплаті податків та зборів. Щойно український уряд надасть підтримку зазначеному проекту, ключовий транспортний аерохаб України стане привабливою базою для авіаперевізників. Враховуючи той факт, що з 31 березня у “Борисполі” планується відкриття Терміналу F, це можна розглядати як створення великого транспортного хабу Києва. Першими, вирушать в небо з нового терміналу, пасажири авіакомпанії SkyUp.

Експерти авіагалузі прогнозують, що зменшення ставок на аеронавігаційні збори з перевізників сприятиме зростанню кількості рейсів та примножить число авіакомпаній, залучених до повітряного простору України. Згідно прогнозів міністерства, система заходів збільшить надходження до державного бюджету на 120 млн. грн.

Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.