Як отримати знижку 41$ на бронювання житла?

Airbnb

Сервіс бронювання житла Airbnb значно збільшив бонус за перше бронювання житла. На сьогодні ви можете отримати знижку від 41$ до 56$.

41$ – це знижка саме на бронювання житла, а ще 15$ – це знижка на “Враження” (екскурсії, walking tour…). Тобто в сумі це 56$. Раніше сумарна знижка не перевищувала 27$.

Щоб отримати знижку, необхідно виконати 3 простих умови.

  1. Зареєструватися на сайті Airbnb за цим посиланням. Будьте уважні, для отримання такої великої знижки ви маєте бачити таке вікно, як на скріншоті.
  2. Обрати житло у місті, яке вам потрібне.
  3. Щоб знижка була зарахована, протягом року з моменту реєстрації забронювати житло, з вартістю оренди, не меншою за 77$.

Як саме працює знижка?

Наприклад, ви бажаєте відвідати Венецію. Оренда апартаментів за 1 добу складає 35$ (валюту ви можете змінити, знижка буде конвертована автоматично). Ви бронюєте на 3 ночі. Рахуємо: 35$*3 = 105$, слід взяти до уваги, що приблизно 8$ сервіс Airbnb нараховує додатково у якості комісії. Однак, вам надається обіцяна знижка – 41$. Таким чином, 105$+8$-41$= 72$ – саме стільки ви у результаті маєте заплатити за 3 ночі.

Коли будете обирати помешкання, будьте пильні. Деякі домовласники, окрім орендної, додатково беруть плату за прибирання. І сума цих витрат часом сягає 30$. Звісно, знижка розповсюджується і на цю послугу, проте можна знайти більш економний варіант.

Чи всі можуть отримати знижку?

На жаль, не всі охочі мають змогу скористатися такою привабливою пропозицією. Обмеження всього лиш одне: це має бути ваша перша реєстрація на сервісі. Навіть якщо ви ще не орендували житло, але вже зареєстровані на сайті Airbnb – знижка, на жаль, не буде вам надана.

Не намагайтеся “обдурити” сервіс шляхом реєстрації нових акаунтів. Є висока вірогідність, що вас викриють і заблокують всі акаунти. До того ж, система в деяких випадках може вимагати фото документу (закордонного паспорту чи водійського посвідчення) або попросить вас додати своє фото. Не варто хвилюватися з цього приводу. Так сервіс перевіряє своїх користувачів, запобігаючи шахрайству. До того ж, після проходження потенційним орендарем процедури верифікації, зростає вірогідність отримати згоду на проживання від власника тієї чи іншої квартири.

За що можуть відмовити в оренді?

Відмови у заселенні трапляються доволі рідко. Власник будинку чи квартири може прийняти таке рішення, посилаючись на відгуки про вас. Тому псувати меблі чи особисті речі власника житла не варто. Деякі орендодавці, озброївшись стереотипами, принципово не приймають представників певних країн, а деякі не заселяють родини з дітьми.

Як працює система відгуків?

Орендатору варто подбати про власну безпеку і безпеку свого помешкання. І тут на допомогу приходить ще одна перевага Airbnb – добре розвинена система взаємних відгуків. Перед бронюванням ви можете прочитати всі відгуки про власника помешкання і зробити висновок, чи варто винаймати саме це житло, чи варто пошукати інше. В свою чергу, при бронюванні йде запит власнику – і тоді вже він має можливість переглянути відгуки про вас. Так орендодавець може ухвалити рішення про те, погодити ваше перебування у нього, чи відхилити.

Вже після виселення з помешкання, ви пишете відгук про власника, а він про вас. Цікаво, що поки обоє з вас не опублікували відгуки – ніхто не бачить, що про нього написав інший.

Як отримати знижку, якщо ви вже зареєстровані?

Якщо ви подорожуєте самостійно –  отримати знижку не можливо. Проте, якщо ви вирушаєте у мандрівку гуртом, і у вашій компанії є не зареєстрована людина, ви можете оформити бронювання на вашого попутника зареєструвавшись за цим посиланням. Не варто втрачати цю можливість!

Я зареєструвався за посиланням, але не бачу знижки, чому?

Якщо Ви зареєструвалися за цим посиланням, то знижку одразу на екрані ви не побачите. Проте це не означає, що вам вона не надана. Знижка матиме відображення при бронюванні, після того, як ви обрали апартаменти, але до того, як натисли “Забронювати”.

Якщо ж і в цьому випадку знижки нема – радимо вам перевірити суму бронювання (вона має перевищувати 77$), або ви зареєструвалися не за цим посиланням.

Поширити:

Вас може зацікавити...