Зі Львова до Швеції за 54 євро

Гетеборг

Завдяки комбінації рейсів авіакомпанії Ryanair можна дістатися до шведського Гетеборгу з 1 пересадкою у Варшаві всього за 54 євро у два боки. Із такими параметрами є інші дати у травні вартістю +/- 7-8 євро.

37€

17€

З аеропорту дістатися центру міста можна за допомогою автобуса, який курсує від виходу з аеропорту щопів години. Вартість квитка приблизно 10 євро. Можна скористатися послугами таксі. Тоді подорож буде коштувати приблизно 47 євро.

Автобус з аеропорту до центру Гетеборга. Фото з wikipedia.

Гетеборг – це спокійне, скандинавське місто. Тут зберіглося багато історичних будівель, які органічно вписуються в природу, яку так цінують шведи. . Окрім цього, варто зазначити, що Гетеборг називають розумним містом. Тому якщо бажаєте опинитися “в майбутньому” – вам сюди )

Де жити і скільки це коштує?

Швеція традиційно не дешева для проживання туристів країна. Місце в хостелі обійдеться в 170-200 євро на 4 ночі для 1 людини. Готельний номер на ці ж таки 4 ночі буде від 450 євро за номер. Подивитись всі пропозиції можна на сайті

на окраїні міста обійдуться 30-33 євро за ніч, а в центрі міста 55-60 євро за ніч. Нагадуємо, що ви можете отримати знижку в 41$ на бронювання житла.

Поширити:

Вас може зацікавити...