Літати напівстоячи. Міф чи майбутнє?

Стоячі місця

У ці дні у німецькому Гамбурзі проходить виставка авіаційних інтер’єрів Aircraft Interiors Expo. Серед інших експонатів особливо виділяється стенд для лоукостерів. Цьогоріч на ньому представлена концепція напівсидячих місць у літаках.

Крісла виготовлені у формі, яка дуже нагадує сідло і має високу спинку, ну і, звісно, паски безпеки. За підрахунками експертів, така посадка дозволить збільшити кількість пасажирів у літаку на 20%.

Це вже не вперше презентується подібна концепція. В минулому році схожий концепт представляла італійська компанія Aviointeriors. Окрім зменьшених габаритів ці крісла, згідно буклетів виробника, важать на 50% меньше. А це означає значну економію палива під час польоту.

А ще в 2010 році компанія Ryanair проводила опитування 120 тисяч своїх пасажирів. 42% від опитаних погодилися б летіти у схожих кріслах за умови, що квиток коштував би вдвічі дешевше.

А в Колумбії лоукостер VivaColombia розглядав можливість повністю стоячих місць в літаку. Була б тільки спинка і паски безпеки.

VivaColombia концепт
VivaColombia концепт
Поширити:

Вас може зацікавити...