Misto travel – шукай, порівнюй, бронюй, відпочивай

Місто тревел логотип

Сервіс для пошуку пакетних турів Misto.travel допомагає туристам самостійно обрати найвигідніші умови та найпривабливіші ціни для організації відпочинку. Як це працює? Турист заходить на сайт Misto.travel, обирає країну, до якої він бажає поїхати або полетіти. Тут же він одразу має можливість порівняти ціни і забронювати тур від одного з провідних туроператорів онлайн, не відвідуючи офісу жодного турагенства.

Переваги такого сервісу очевидні:

 • ви отримуєте величезну базу пропозицій від різних туроператорів;
 • ви економите купу часу, оформивши тур онлайн;
 • ви бачите актуальні ціни і гарячі пропозиції на тури;
 • ви можете обрати вигідний тур на календарі найдешевших цін;
 • ви бачите категорію та характеристики готелю, його рейтинг і відгуки туристів;
 • ви можете порівняти послуги і цінову політику туроператорів, які співпрацюють з сайтом Misto.travel;
 • після замовлення і оплати туру ви можете отримати бонуси на наступне бронювання.

На фоні таких переваг туристи зустрічаються з певними страхами, що:

 • характеристики туру/готелю не відповідають реальності;
 • немає представника туроператора, який буде нести відповідальність за неякісний відпочинок;
 • послуги будуть сплачені туристом, але не надані йому або надані не в повному обсязі.

Не варто хвилюватися: при здійсненні бронювання турист в онлайн-режимі підписує договір оферти з сервісом Місто тревел, де згадані всі учасники договору та описані всі зобов’язання з боку сторін. А також підписує договір на туристичне обслуговування з туроператором, де вказані терміни, умови туру, права та обов’язки сторін.

Історія успіху

Система Misto.travel працює з 2015 року, а її ідея зародилася у 2013 році, коли розробники розпочали створення сервісу для пошуку та порівняння цін на пакетні тури. На сьогоднішній день Місто тревел продовжує розвиватися, не припиняючи вдосконалювати систему пошуку та бронювання турів. У своїй роботі розробники сервісу послуговуються власними знаннями зі сфери туризму, враховують багаторічний досвід провідних компаній у галузі онлайн-бронювання та додають креативних ідей.

Адже головне для них  – це якісний відпочинок і захоплені відгуки від вдячних туристів.

Компанія “Місто Тревел” зареєстрована у Львові, має юридичну адресу, телефон служби підтримки та консультацій.

Сервіс отримав кілька відзнак від провідних туроператорів, таких як JoinUp, TPG, TezTour, TUI, Pegas Touristik.

Як обрати і забронювати тур через Misto.travel?

Настав час дізнатися подробиці бронювання туру на сайті Misto.travel. Розглянемо процедуру на прикладі бронювання туру до Єгипту (Шарм-Ель-Шейх).

На головній сторінці сервісу ви знайдете перелік актуальних пропозицій для здійснення подорожей до різних країн. Оберіть країну – в нашому випадку – Єгипет і перейдіть до онлайн-підбірки турів.

Misto travel приклад бронювання
Misto travel приклад бронювання

Вкажіть місто, з якого ви відправляєтесь і переконайтесь, що ви обрали саме ту країну для подорожі, яку планували. Зручно, що в обох критеріях сервіс вказує “ціни від..”.

Також ви можете переглянути Календар найнижчих цін на поточний місяць і на 5 місяців наперед.

Тепер можна обрати готель, орієнтуючись на його характеристики, категорію, ціни, відгуки, додаткові послуги, тип харчування, пляж і таке інше. Всі ці параметри можна задати самостійно. Завдяки тому, що сервіс працює з багатьма туроператорами, то серед доступних на сайті готелів можна знайти, мабуть, усі готелі Єгипту, які мають вільні місця на сьогодні.

Як тільки ви обрали країну, в яку бажаєте здійснити подорож, вибрали місто, з якого бажаєте почати мандрівку, визначилися з умовами відпочинку і готелем, слід натиснути кнопку “Бронювати тур”, а потім – “Оновити ціну”. Якщо ціна вас влаштовує, перейти до бронювання. Якщо готель приймає відвідувачів кількох туроператорів – то ви зможете ще й обрати туроператора. Ціна у них буде відрізнятися.

Порядок бронювання туру через Misto.travel

 1. Внести контактну інформацію: ім’я, прізвище, e-mail, номер телефону.
 2. Натиснути кнопку “Замовити тур”.
 3. Внесення авансу авансу у розмірі 15% вартості туру, але не менше 3000 грн. на вказаний номер карти. Сума попередньої оплати не списується, а лише блокується до моменту підтвердження туру.
 4. На сторінці туру ви фіксуєте дані закордонних паспортів усіх учасників туру та очікуєте підтвердження від туроператора (у вигляді SMS-повідомлення та листа на електронну пошту).
 5. Повну сплату вартості туру можна здійснити протягом двох днів. Якщо до початку туру залишається більше, ніж 31 день, сплатити вказану суму можна двома частинами. Перша половина вартості – протягом двох днів, а залишок – за 14 робочих днів до початку туру.
 6. Сплата здійснюється на офіційний банківський рахунок будь-яким із вказаних способів: у відділенні банку, онлайн, через термінал.
 7. Після повної сплати послуг туру ви отримаєте доступ до пакету документів у своєму особистому онлайн-кабінеті. Також документи буду відправлені вам на електронну пошту.

Як бачите – бронювати тури – це не боляче, а навіть вигідно і приємно. А кількість позитивних відгуків і вдячних клієнтів Misto.travel підтверджує якість наданих послуг.

Поширити:

Вас може зацікавити...