Wizz Air discount club: переваги для пасажира

wizzair_logo

Майже кожна авіакомпанія пропонує своїм пасажирам програму лояльності, участь в якій надає низку переваг і/або гарантує знижки при купівлі авіаквитків. Угорський перевізник Wizz Air не є винятком, адже в його системі тарифів існує програма лояльності Wizz Air discount club, завдяки якій ви можете купувати квитки на авіаперельоти за зниженими цінами.

Членство у клубі можна придбати за двома тарифами, залежно від кількості компаньйонів.

Wizz Air discount club
Wizz Air discount club

Переваги від участі у Wizz Air discount club

Після придбання членства у Wizz Air discount club ви отримуєте наступні переваги:

 • мінімум 10 євро знижки на кожен квиток, вартістю від 19,99 євро і вище, придбаний під час дії членства у клубі;
 • мінімум 5 євро знижки на багажний збір, якщо його оплата здійснюється через інтернет;
 • знижки надаються не лише членам клубу, а і всім компаньйонам, у випадку спільного бронювання квитків (при умові придбання стандартного членства – це максимум ще один пасажир, при умові придбання групового членства – до п’яти пасажирів додатково);
 • можливість отримувати спеціальні пропозиції від авіакомпанії на електронну пошту;
 • доступ до знижок на супутні послуги, після того, як ви надасте дозвіл на отримання спецпропозицій.

Як заощадити на авіаперельотах?

Аби отримати доступ до знижок, хоча б один із пасажирів, що бронює квитки, має бути членом клубу Wizz Air discount club. Очевидність переваг від оформлення членства помітна вже при першому бронюванні. Дуже зручно, що на сайті компанії Wizz Air вказана вартість квитка для всіх пасажирів, а одразу під нею – ціна для учасників клубу. Таким чином, ви можете порівняти ці два показники і розрахувати суму заощаджень.  

Приклад бронювання Wizz Air

Наприклад, ви плануєте вдвох із близькою людиною здійснити переліт до Вільнюса і назад, у кожного з вас наявний зареєстрований багаж. Згідно умов стандартного членства у Wizz Air discount club, ви маєте сплатити 29,99 євро на рік та отримати наступні знижки:

 • 40 євро знижки на авіаквитки – по 10 євро на кожного пасажира в одну сторону (за умови придбання квитків, вартістю від 19,99 євро);
 • 20 євро на знижки на багажні збори – по 5 євро на кожного пасажира в одну сторону;
 • Загальна сума знижки – 60 євро.

Згідно умов придбання групового членства, ви маєте сплатити 59,99 євро на рік та отримати наступні знижки:

 • для родини із чотирьох осіб з двома зареєстрованими валізами сума заощадження на авіаквитках складатиме – 80 євро – по 10 євро на кожного пасажира в одну сторону;
 • сума заощадження на багажних зборах – 20 євро – по 5 євро на кожного пасажира в одну сторону;
 • загальна сума, яку ви заощаджуєте на перельоті – 100 євро на чотирьох осіб.

Отже, не важко визначити, що вже при першому перельоті ви можете заощадити на квитках більше, ніж коштує участь у Wizz Air discount club. До всього, якщо ви часто користуєтесь послугами авіакомпанії, то і сума економії буде більша. Купувати дисконт не вигідно, якщо ви плануєте один перельот на рік або купуєте квитки, вартість яких менша за 19,99 євро.

Як придбати членство у клубі?

На сайті wizzair.com вам потрібно зареєструватися та здійснити після цього 4 простих кроки.

 1. Оберіть рейс для бронювання.
 2. При обранні квитка, перед вами з’явиться чекбокс із пропозицією оформити членство у клубі Wizz Air discount club. Поставте галочку, яка засвідчує прийняття вами умов і положень участі у клубі.
 3. Натисніть кнопку “Придбати”, щоб додати до суми бронювання вартість річного перебування у клубі за одним із тарифів.
 4. Введіть свої контактні дані та сплатіть вартість бронювання разом з членством у клубі. Ваша участь у програмі Wizz Air discount club буде автоматично активована терміном на один рік.

Якщо ви оформили стандартне членство, то ви можете змінити його на групове у будь-який момент впродовж року з дня придбання. Для цього потрібно сплатити різницю в тарифах, однак, термін дії членства не зміниться.

Щоразу, для бронювання квитків за спеціальними тарифами, дійсними лише для учасників Wizz Air discount club, вам потрібно авторизуватися на своїй сторінці, ввівши адресу електронної пошти і пароль. Після входу до системи ви будете бачити  свої нещодавні заявки на бронювання, а також дату завершення членства у клубі.

Також на головній сторінці сайту перевізника рекомендуємо підписатися на спеціальні пропозиції від Wizz Air, аби не пропустити вигідні умови придбання квитків для учасників програми Wizz Air discount club.

Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *