Яка вона, Малайзія?

Малазія

Загадкова для більшості наших співвітчизників, і така популярна серед любителів екзотичного відпочинку країна – Малайзія. Ця достатньо розвинена в економічному аспекті й відносно доступна для туриста держава знаходиться у Південно-Східній Азії та межує з Таїландом і Сингапуром. Майже половина території Малайзії знаходиться на континенті, інша половина – припадає на острови. Саме таке географічне розташування подарувало країні різноманіття рослинного і тваринного світу, комфортний клімат, багатство природного і культурного середовища.

Столиця Малайзії – місто Куала-Лумпур – це поєднання минулого і сучасності. Це мечеті, хмарочоси, вежі-велетні, численні торгові центри й гучні східні ринки, це район Маленька Індія і метушливий китайський квартал, що гармонійно співіснують в одному місті. Це затишні приватні крамнички, що ввібрали в себе аромати екзотичних спецій і благенькі дерев’яні хижки, в яких не вибагливі туристи смакують страви національної кухні. Все поєдналося в цьому строкатому колоритному регіоні.

Їжа Малазії
Їжа Малазії
Їжа Малазії

Цікаві місця Куала-Лумпур

Найвизначнішими пам’ятками Куала-Лумпур є площа Мердека, Національна мечеть, палац султана Абдул Самада, вже згаданий вище китайський квартал або Чайнатаун. Саме тут можна віднайти безліч дешевих хостелів і готелів для ночівлі.

Символ міста – всесвітньо відомі башти-близнюки Петронас (88 поверхів) знаходяться в торгівельно-розважальній частині Куала-Лумпур – Золотому Трикутнику. Тут можна відкрити зовсім іншу Малайзію – сучасну, динамічну, таку, що не спить ні вдень, ані вночі.

Усією родиною в Куала-Лумпур можна відвідати величезний акваріум Aquaria KLCC, парк атракціонів Berjaya Times Square Theme Park Berjaya Times Square Theme Park або зоопарк Zoo Negara з екзотичними тваринами. Якщо ви бажаєте відпочити на лоні природи, завітайте до лісового заповідника FRIM Forest Reserve або до парку, де мешкає 3 тисячі видів пташок.

Пенанг

З Куала-Лумпур можна легко дістатися до ще однієї екзотичної місцини Малайзії – острова Пенанг або Пінанг, розташованого в Андаманському морі. Це один із найпопулярніших курортів Малайзії, а столиця Пенанга – місто Джорджтаун зарахована до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Історичну частину Джорджтауна можна вважати музеєм під відкритим небом, у якому зосереджена величезна кількість архітектурних цікавинок (City Hall и Town Hall) а також храмів, мечетей, кафе і ринків з вуличною їжею. У столиці Пенангу розташований розлогий Національний парк, діє безліч розваг для дорослих та дітей.

Якщо ви прагнете на власні очі побачити, як строкате мереживо з релігій та культур обплітає Малайзію з усіх боків, рекомендуємо завітати на територію храмового комплексу Кек Лок Сі. Це – найбільший в Малайзії та один з найвидатніших буддійських храмових комплексів Азії. В його архітектурі присутні китайські, тайські, бірманські елементи храмового зодчества, однак споруда більшою мірою вважається китайською.

Хайнаньский храм, присвячений богині морів Mar Chor – один з найкрасивіших комплексів Пенангу і Південно-Східної Азії.

Також на острові ви можете зазирнути до Храму Змій, тайського і бірманського храмів, відвідати мусульманські мечеті й православні церкви. А скільки тут музеїв, парків та садів! Знайдеться розваг на будь-який смак і будь-який бюджет.

Бажаємо вдалих мандрівок і яскравих пригод!

Поширити:

Вас може зацікавити...