Compensair – “рятувальне коло” пасажира на європейських напрямках

compensair

Якщо ви мандруєте літаком до країн ЄС або з країн ЄС, у разі відміни чи затримки рейсу ви можете отримати компенсацію від авіакомпанії. На додачу до стандартних послуг, які надаються безкоштовно при затримці чи відміні рейсу, таких як прохолодні напої, харчування, проживання та ін., пасажир має право на відшкодування від авіакомпанії. Для цього варто звернутися на www.compensair.com – це ресурс, який допомагає пасажирам отримати компенсації у понад сотні авіакомпаній, що працюють у 50 країнах світу.

Випадки, при яких пасажир може отримати відшкодування

Підставами для отримання компенсації можуть бути наступні випадки:

 • затримка рейсу на 3 години і більше;
 • відміна рейсу;
 • затримка рейсу менше, ніж на 3 години, через яку пасажир не встигає на пересадку;
 • відмова у посадці на борт через відсутність вільних місць.

Слід враховувати, що компенсація не надається у разі:

 • несприятливих погодних умов, які стали причиною затримки чи відміни рейсу;
 • страйку авіаперсоналу;
 • інших форс-мажорних обставин, наприклад, загрози теракту;
 • а також у випадку, якщо після здійснення авіаперельоту минуло 6 років і більше.

Сума компенсації та додаткові послуги

Сума відшкодування коливається від 125 до 600 євро та залежить від відстані перельоту і тривалості затримки рейсу. У середньому, клієнти сервісу отримали відшкодування у сумі 450 євро.

Компенсація додається до основних безкоштовних послуг авіакомпанії, які надаються пасажирам у випадку затримки рейсу.

До таких послуг належать:

 • прохолодні напої;
 • харчування;
 • проживання (у разі перенесення рейсу на наступний день);
 • трансфер до місця тимчасового проживання;
 • можливість здійснити 2 телефонні дзвінки.

Як працює сервіс Compensair?

Усю “паперову роботу” для отримання компенсації сервіс бере на себе. Пасажирові необхідно лише подати заявку на сайті, підписати форму згоди на захист його інтересів і надати інформацію про рейс і номер квитка/бронювання.

В свою чергу, юридичний відділ сервісу Compensair зобов’язується взаємодіяти з перевізником на всіх етапах стягнення компенсації.

 1. Аналіз кожного окремого випадку і підготовка первинної претензії до авіакомпанії на підставі детальної аргументації.
 2. Діалог з авіакомпанією для отримання компенсації в досудовому порядку.
 3. Звернення до суду від імені пасажира за довіреністю у разі примусового стягнення компенсації. Підготовка необхідного пакету документів і сплата судових витрат, які також бере на себе Compensair.

В якості винагороди за свою роботу, сервіс утримує 25% від суми компенсації, проте лише після переведення коштів на рахунок пасажира. Процедура виплати досудового відшкодування триває до 2-х місяців. Якщо з метою стягнення компенсації відбулося подання судового звернення на ім’я перевізника – виплати можуть затягнутися до півроку.

Подати заявку на отримання компенсації пасажир може безкоштовно на сайті сервісу Compensair, протягом 2-6 років після скасованого чи затриманого рейсу (в залежності від авіакомпанії). Якщо підстави для отримання виплат будуть доведені, пасажир матиме змогу отримати кругленьку суму, не витративши на це ані додаткових коштів, ані часу. Адже за умовами користування сервісом Compensair, пасажир сплачує за послугу лише у тому випадку, якщо його претензію задовольняють. Серед усіх пасажирів, які звернулися по допомогу до сервісу Compensair, 65% отримали компенсацію від авіакомпаній з усього світу. Відмови у виплатах, як правило, відбуваються у випадках, коли затримка чи відміна рейсу відбулася не з провини авіакомпанії. Нагадаємо, що авіакомпанія має бути зареєстрована ЄС або здійснювати виліт з країни, що належить до Європейського Союзу.

Отже, отримати компенсацію від авіаперевізника можливо – незалежно від громадянства і вартості квитка. Сервіс Compensair здійснює свою діяльність у європейському правовому полі – в рамках Постанови (ЄС) 261/2004, яка регулює загальні правила компенсації у випадку відміни, затримки рейсу чи овербукінгу.

Поширити:

Вас може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.